Fiat Doblo Kampanyaları

Fiat Doblo Kampanya

Fiat Doblo KampanyalarıFiat Doblo Kampanya

Fiat doblo’yu bilmeyeniniz yoktur diye tahmin ediyorum ama yine de araçtan biraz bahsedelim. 2011 yılının ticari aracı ödülünü alan fiat doblo bu ödülü gerçekten hakkı ile almış. Geniş bagaj ve iç hacmi, cimri motoru ve yüksek konforu sayesinde ticaretinizi kolaylaştırıyor. Fiat doblo kampanya fiyatı classic cargo için geçerli olmak üzere 25.390TL den başlıyor. Fiat doblo kampanya fiyatlarına bakılırsa oldukça uygun gözüküyor.

Kampanya’da fiyat yeterli mi ?

Fiat doblo kampanya yapmış fiyatları aşağıya çekmiş peki bu bizim için yeter mi ? Tabiki hayır, araba alıyoruz sonuçta iyice incelememiz gerekiyor incelerken yakıt tüketimi, dayanıklılık, güvenlik, konfor ve bagaj hacmi gibi unsurları göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Fiat doblolar genel olarak ticaret arabası olarak kullanılır ancak bence geniş aileler için de oldukça uygun özellikle de üç çocuklu aileler araba alırken fiat dobloyu’ da incelemeliler. Fiat doblo kampanyalarında ticari araç olarak reklam yapılsa da normal binek araç kullanan kişi çoktur. Geniş iç hacim, rahat koltuklar, sürgülü kapılar ve büyük bagaj ihtiyaç duyulan şeylerdir.

Şimdi gelin beraber fiat doblo kampanyasının detaylarına göz atalım. Fiat ın önceden uyguladığı fiat doblo kampanyaları hariç başka kampanya bulunmuyor eğer fiat doblo almayı düşünüyorsanız mevcut kampanyalar üzerinden faydalanabilirsiniz.

İsteyenlere fiat doblo ve diğer ticari araçlar için geçerli 18 ay 0% faizle 18.000 TL kredi yada isteyene 3 yıl o.75% faizli 30.000TL ile kredi imkanı sunuyor. Fiat doblo kampanyası için sunulan fırsatlar sadece kredi ile sınırlı değil aynı zamanda doblo classic combi ve yeni doblo combi modellerinde ÖTV’ yi sizin yerinize fiat ödüyor fiat doblo kampanyası bununla da kalmıyor aynı zamanda tüm nakit alımlarda %6 indirim uyguluyor yani fiat doblo almak için daha fazla kampanya beklemeyin görebileceğiniz en iyi fiat doblo kampanyaları şuanda sizler için kullanımda olanlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.