Fiat Doblo Sahibinden

Fiat Doblo Sahibinden

Fiat Doblo SahibindenFiat doblo sınıfının tartışmasız lideri bir araç olunca arama terimlerinde fiat doblo sahibinden gibi kelimeler olabiliyor. Fiat dobloyu sahibinden almak isteyen kullanıcılar arama motoruna fiat doblo sahibinden gibi kelimeler yazabiliyor. Her neyse asıl konumuz bu değil, konumuz fiat doblo sahibinden almak. Araba alırken sahibinden olması bizim için bir artı sayılır zira kullanan kişiden almak arabayı daha iyi tanımamıza yardımcı oluyor.

Arabayı tanımak dediğim arabanın performansı ve sizin beklentilerinizin karşılığıdır yani siz arabayla ne yapmak istiyorsunuz araba ile daha önceden neler yapılmış. Pikniğe mi gidilmiş yoksa ticaret arabası olarak sürekli seyahat mı edilmiş ? Arabanın bakımları yapılmış mı, yağ değişimleri yapılmış mı gibi gibi…

Sahibinden Mi, Galeriden Mi?

Fiat doblo alıcaksanız sahibinden yada galeri pek fark etmez çünkü araç gerçekten çok güzel ama bazı art niyetli insanlar araçlarını daha yüksek fiyattan satmak istedikleri için yalan söyleyebiliyorlar bunu özellikle de galeriler çok yaptığı için bence fiat doblo sahibinden alınmalıdır diyorum. Dost tavsiyesi ister sahibinden alın ister galeriden. Fiat doblo sahibinden alınacaksa öncelikle alacağınız kişiyi iyi tanımaya çalışın. Söylediklerinin tutarlılıkları olup olmadığına çok dikkat edin, arabayı az kullandığını söylüyorsa ama kilometresi yüksek ise kişi yalan söylüyor demektir.

Size arabayı sürekli anlatmasını isteyin fark ettiğiniz hataları kişiye hemen söyleyin ve cevabınızı hemen alın, kem küm ediyorsa, dedikleri sizin aklınıza yatmıyorsa ve fiyat olarak düşündüğünüzden aşağıda yada yukarıda ise o arabayı almayın. Arabayı ister galeriden ister sahibinden alın yanınıza mutlaka arabadan anlayan iki kişi alın.

Fiat doblo sahibinden alırken ona içinde sigara içilip içilmediğini mutlaka sorun çünkü sigara içilen araçların satılması ileride zor olabiliyor. Fiat doblo ve diğer araçlar için içinde sigara içilip içilmediği çok önemlidir, arabanın fiyatında bin – iki bin lira gibi bir oynama meydana getirebilir. Ayrıca sigaraya alışkanlığı olmayan kişilerde araç içinde bulundukları müddetçe camları açık tutarlar ancak kışın camları açık tutmak mümkün değildir bu sebepten sigara kokusuna tahammül edemezler, araba alırken lütfen bunları göz önünde bulundurun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.