Yeni Doblo Fiyatları

Yeni Doblo Fiyatları

Yeni Doblo FiyatlarıFiat marka araba almak isteyenler arama motoruna direkt yeni doblo fiyatları yazıyor çünkü fiat yeni doblo çok beğenildi ve yeni fiat doblo fiyatları çok merak ediliyor. Fiat’ın ürettiği araçlar içinde belkide en çok sevdiğim araçlardan birisi doblo. Geniş iç hacmi sayesinde arabanın içinde istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz, diğer arabalar gibi küçük değil böylece uzun yolculuklarda arabanın içinde bunalmıyor rahat rahat yolculuk yapıyorsunuz.

Yeni Doblo Fiyatları Ne Kadar

Fiat yeni doblo modelleri için uyguladığı fiyat listesinde bulunan bazı araç fiyatları şöyle;
yeni doblo cargo için anahtar teslim fiyatı 34.400TL, doblo classic combi için anahtar teslim fiyatı 35.390TL, doblo classic cargo için anahtar teslim fiyatı 31.140TL ve yeni doblo kombi için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 36.120TL. Anahtar teslim fiyatlarına bildiğiniz gibi pek çok şey dahil edilen fiyattır yani bunun haricinde ekstra bir vergi ödemenize gerek yoktur.

Ayrıca Fiat yeni doblo fiyatlarında sizler için özel kampanyalar yaparak araba almanızı kolaylaştırmak istiyor. Fiat yeni doblo fiyatlarında isteyen 18.000TL için % SIFIR faiz ile 18 ay vade imkanı sunuyor yani 18 ay boyunca hiç bir faiz ödemeden 18.000TL kredi ile yeni doblonuza sahip olabilirsiniz. Ayrıca Fiat 30.000TL kredi için 3 yıl 0.75 faizle yeni araç almak isteyen kişilerin kullanımına sunuyor. Yeni doblo fiyatlarını merak edenler için fiat sadece kredi vermekle kalmıyor peşin alım yapmak isteyenler için yeni doblo fiyatlarında %6 indirim yapıyor.

Eylül ayında yeni doblo fiyatlarını merak edip Fiat showroomlarına gelenlere bir sürpriz yapıyor doblo classic combi ve yeni doblo combi modellerinde ÖTV’yi Fiat ödüyor. Kısacası Fiat müşterileri için her zaman en iyisini yapıyor, gerek araç bakımından olsun gerek kredi bakımından olsun Fiat sektörün en iyileri arasında ki yerini koruyor. Yerli üretim olması yeni doblo fiyatları için ekstra bir önem taşıyor çünkü yerli üretimlerde ekstra taşıma ve vergi uygulaması olmadığı için gönül rahatlığı ile uygun bir fiyata ulaşmak mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.